News Portal

 • सल्यानको बन्गाड खोलामा वाढि आएपछि यातायातका साधान विचबाटो मै अलपत्र

  हिमाली संचार संवाददाता
  ६८५ पटक

  दुर्गा वि.सी.
  सल्लीबजार – छिन्चु जाजरकोट सडक खण्डको बन्गाड खोलामा आएको वाढिका कारण उक्त सडक खण्डमा बुधबार विहानै देखि आवतजावत ठप्प छ । बनगाड कुपिण्डेको सल्लीवजारमा बुधबार विहानै देखि यातायातका साधानमा सवार यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् । खोलामा वाढि आएपछि केही सवारी खोला पार गर्दा  खोलामै फसे पछि नगरपालीकाको डोजरले उद्धार गरेको छ ।

  काठमाण्डौ,नोपलगञ्ज,सुर्खेत हुदै विभिन्न स्थानबाट आतवजावतको लागि हिडेका गाडिहरु खोलाका कारण गन्तव्यमा पुग्न नसकेको इलाका प्रहरी कार्यलय सल्लीवजार जनाएको छ । सयौ सवारी साधानसँगै यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् । बन्गाड खोलामा समयमा पुल नवन्दा नागरिकले सास्ती खेपिरहेका छन् । पुलको जिम्मा पाएको आशिस निर्माण सेवाले समयमा काम प्रति तदारुकता नदेखाउनले वर्षातमा आवत जावतमा कठिनाई परेको छ ।

  त्यसै गरि सल्लीवजार देखि रुकुम चौरजहारी सडक खण्डको नाथेखोलामा पनि निर्माणधिन पक्की पुलको कामको जिम्मा लगेका ठेकेदार भागे पछि सवारी साधान आवत जावत ठप्प रहेको छ । नाथैखोलामै निर्माणधिन कल्वर्टको काम समेत ठेकेदारले अलपत्र पारेर भागेको स्थानीयले वताए । निर्माणधिन पक्की पुलसँगै अर्को खोलामा कल्वर्ट निर्माण नभए पछि सवै यातायातका साधान खोलामा फसेका छन् । वर्षातमा आधा काम गरेर निर्माण व्यवसायी भाग्नले समस्या आईपरेको स्थानीयको गुनासो छ ।

  २ दिन देखि परेको अविरल वर्षाका कारण दुवै राजमार्ग बन्द भएका छन् । बन्गाड कुपिण्डेको अन्य ग्रामिण सवै सडकहरु भने पहिले नै वन्द भएका छन् । नगरका नयाँ खनेका प्रायः सवै ग्रामिण सडकहरु पुर्णरुपले वन्द छन् ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

  फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  दशैंमा तीन सुरक्षा निकायको राजधानीमा छुट्टाछुट्टै बस सेवा

  काठमाडौं- हिन्दू नेपालीको महत्वपूर्ण चाड दशैंको अवसरमा तीन सुरक्षा निकाय नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र सशस्त्र...

  माग पूरा नभए सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन्छौंः यादव

  किरण कुमार कर्ण जनकपुर–राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा)नेपालको अध्यक्ष मण्डलका सदस्य राजकिशोर यादवले विगतमा भएको सहमति...

  आजबाट देशभरको मेजर स्टेशनमा ‘जय भोले’, ‘छक्का पन्जा ३’ लाई सकस

  काठमाडौं –बडा दशैंको अबसर पारेर आज मंगलबारबाट चलचित्र ‘जय भोले’ प्रदर्शनमा आएको छ । प्रत्येक...

  कर्णालीमा डुंगा दुर्घटना हुँदा बेपत्ता भएका अझै भेटिएनन्

  कैलाली : सोमबार साँझ डुंगा दुर्घटनामा बेपत्ता भएकोहरुको अहिलेसम्म कुनै पत्तो लाग्न सकेको छैन । कैलालीको...

  दशैंको मुखमा किन गरे पूर्वसांसदले आत्महत्या ?

  मोरङ :  गत शनिबार मध्यराति बिरामी बोक्न गाउँतिर जाँदा एम्बुलेन्स चालकले बेलबारी नगरपालिका-२, लालभित्तीमा एउटा...