News Portal

 • जाजरकोटमा नेकपाबाट निर्वाचित वडाध्यक्ष र सदस्यसहित डेढ सय बढी कार्यकर्ता कांग्रेस प्रवेश

  हिमाली संचार संवाददाता
  १४२ पटक

  जाजरकोट : जाजरकोटमा डेढ सय बढी नेकपा कार्यकर्ता कांग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । निर्वाचन भएको एक वर्ष नपुग्दै नेकपा नेता कार्यकर्ताहरु पार्टी परित्याग गरि कांग्रेसमा प्रवेश गरेका हुन् ।

  जाजरकोटमा बुधबार मात्र एक सय ७० भन्दा बढी स्थानीय नेकपा नेता कार्यकर्ताले पार्टी परित्याग गरेर कांग्रेस प्रवेश गरेका हुन् । उनीहरुलाई कांगेसका युवा नेता एवं पूर्व अर्थराज्यमन्त्री उदय शम्शेर राणाले पार्टीमा स्वागत गरे । कांग्रेस कुशे गाउँपालिकाले बुधबार आयोजना गरेको आमसभामा एकीकृत माओवादी केन्द्र बाट टिकट लिएर स्थानीय तहको निर्वाचनमा विजयी भएका वडा अध्यक्षसहित सदस्यहरु सामुहिक रुपमा कांग्रेसमा प्रवेश गरे ।

  कुशे पाउँपालिका वडा ६ का वडाध्यक्ष अमर शाही सहित ८ वटा सदस्य कांग्रेस प्रवेश गरे । कुशे गाउँपालिका–६ को घरंगामा आयोजना गरिएको आमसभामा पार्टी प्रवेश गर्नेको लर्काे नै लागेको थियो । पार्टीमा स्वागत गर्दै नेपाल तरुण दलका पूर्वअध्यक्ष एवं राज्यमन्त्री राणाले कांग्रेस प्रवेश गर्ने सबैलाई पार्टीले उचित जिम्मेवारी दिने प्रतिवद्धता जनाए ।

  उनले भने, ‘नेकपाले निर्वाचनमा जनतालाई झुटा आश्वासन दियो, आज त्यस अनुसार काम गर्न सकिरहेको छैन । उल्टै जनतामाथि ज्यादति र आतंक सिर्जना गर्ने काम सरकारबाटै भइरहेको छ ।’ दुई तिहाईको सरकारले शान्ति सुरक्षा र अमनचयन स्थापना गर्न नसकेको उनले दावी गरे ।

  बलात्कार दिनदिनै भइरहेका छन्, सरकारकै संरक्षणमा फरक पार्टीमाथि आक्रमण भइरहेको छ, युवा नेता राणाले भने, सरकारको आलोचना बढ्न थालेपछि विरोधीलाई दवाउन आक्रमणमा उत्रिएको छ ।’ कांग्रेस प्रवेश गरेका अध्यक्ष वडाध्यक्ष शाहीले जनताको मुक्ति र देश परिवर्तनको नारा दिएर विगत १० बर्ष जनयुद्ध लडेको पार्टी सरकारमा भएपनि जनताका पक्षमा काम गर्न नसकेको दावी गरे । उनले कांग्रेसले मात्र देशमा विकास सम्भव भएको बताए। कार्यक्रममा कांग्रेसका नेताहरुले गाउँ गाउँ संगठन विस्तार गर्न लाग्ने बताए ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तपाईको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर ५ गते बुधबार, इश्वी सन् २०१८ नोभेम्बर २१ तारिख

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...

  मन्त्रीको चाकडी र घुस दिन नसक्ने भन्दै वीरका चिकित्सकले दिए राजीनामा 

  काठमाडौं : वीर अस्पतालका वरिष्ठ न्युरो सर्जन प्रा.डा. ध्रुव अधिकारीले चाकडी र घुस दिन नसक्ने...

  सशस्त्र द्धन्द्धका समयमा गाउँका विवाद मिलाउन तम्सिने प्रचण्ड आफ्ना दुई बुहारी भएको सार्वजनिक गर्न किन डराउछ्न ?

  काठमाडौं : नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ को नैतिकतामाथि प्रश्नचिन्ह खडा...

  रबि लामिछानेले गरे विद्यार्थीको अश्लिल भिडियो बनाएर ब्ल्याकमेल गर्ने प्रोफेसरको पर्दाफास

  काठमाडौं : नेपालका प्रतिष्ठित कलेजहरुमा म्यानेजमेन्ट पढाउँदै आएका भारतीय नागरिक वि.एस. गौतम भनेर चिनिने बोधीसत्व...

  ठगी अभियोगमा जनकपुरबाट दुईजना पक्राउ

  जनकपुर : धनुषामा ठगीको अभियोगमा दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। धनुषाको जनकपुरधाम उप महानगरपालिका १ बाट...