News Portal

 • सिंगापुरमा आयोजना हुने ‘मिसेस इन्टरनेश्नलमा’ नेपालका तीन सुन्दरी

  हिमाली संचार संवाददाता
  ४६ पटक

  काठमाडौं – सिंगापुरमा आयोजना हुने विवाहित महिलाहरुबीच प्रतिस्पर्धा रहने अन्तराष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियाेिगता ‘मिसेस इन्टरनेशनल २०१८’ नेपालको प्रतिनिधित्व चन्दा थापा गिरी, सुरुची पाण्डे र अलाईजा महर्जनले गर्ने भएका छन् ।

  यी सबैलाई रिवनले पठाउन प्रतियोगतिाका लागि पठाउन लागेका पेजेन्ट निर्देशक निशुकान्त झाले जानकारी दिए । उनले भने ‘सबै सुनदरीले यही २८ अक्टोबरदेखि २ नोभेम्बरसम्म हुने ‘मिसेस इन्टरनेशनल २०१८’ ताजको लागि दमदार प्रस्तुति दिनेछन् ।’

  तीनै प्रतियोगी शनिबार सिंगापुरतर्फ उड्नेछन् । अमेरिका, युरोपलगायत विश्वका २५ राष्ट्रका विवाहित सुन्दरीहरुले प्रतिस्पर्धा गर्ने प्रतियोगितामा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्ने चन्दा थापा गिरी ‘मिसेस नेपाल इन्टरनेशनल २०१८’, सुरुची पाण्डे ‘मिसेस नेपाल २०१७’ र अलाईजा महर्जन ‘मिसेस नेपाल ग्ल्याम २०१८’ का विजेता हुन् ।

  प्रतियोगिताको विभिन्न चरण सिंगापुर, मलेशिया र इन्डोनेसियामा हुने समेत भाहाले बताए । उनका अनुसार सिंगापुर विमानस्थलमा उत्रिएदेखि नै प्रतियोगिहरुको मूल्यांकन प्रक्रिया शुरु हुनेछ । प्रतियोगिताका विभिन्न चरणका कार्यक्रम सिंगापुर, मलेसिया र इन्डोनेसिया हुँदै निर्णायक स्पर्धा सिंगापुर पुगेर हुनेछ । मिसेस इन्टरनेशल सिंगापुरको टीकेएस एण्ड सन्सले आयोजना गर्दै आएको छ ।

  नेपालको प्रतिनिधित्व गर्ने मिसेस सुन्दरीहरुले प्रतियोगितामा आफुलाई अब्बल सावित गर्न कोरियोग्राफर अश्विनी झा, अभिनेता वीरेन्द्र हमाललगायतसँग विभिन्न विधाको प्रशिक्षण लिई आफुलाई तयार गरिरहेका छन् । उनीहरुले मञ्जुश्री, कन्टेम्पोरी नृत्य, अभिनयलगायत नेपाल चिनाउने विशेष प्रस्तुति पनि पस्कने छन् ।

  प्रतियोगितामा सहभागी हुन इभेन्ट आयोजक निशुकान्त झाको नेतृत्वमा विजयी मिसेस नेपाल इन्टरनेशल सुन्दरीहरुका साथ प्रशिक्षक कोरियोग्राफर अश्विनी झा, इभेन्ट मेनजेर बालकृष्ण पोखरेललगायतको टोली सिंगापुर पुग्नेछ ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तपाईको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर ५ गते बुधबार, इश्वी सन् २०१८ नोभेम्बर २१ तारिख

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...

  मन्त्रीको चाकडी र घुस दिन नसक्ने भन्दै वीरका चिकित्सकले दिए राजीनामा 

  काठमाडौं : वीर अस्पतालका वरिष्ठ न्युरो सर्जन प्रा.डा. ध्रुव अधिकारीले चाकडी र घुस दिन नसक्ने...

  सशस्त्र द्धन्द्धका समयमा गाउँका विवाद मिलाउन तम्सिने प्रचण्ड आफ्ना दुई बुहारी भएको सार्वजनिक गर्न किन डराउछ्न ?

  काठमाडौं : नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ को नैतिकतामाथि प्रश्नचिन्ह खडा...

  रबि लामिछानेले गरे विद्यार्थीको अश्लिल भिडियो बनाएर ब्ल्याकमेल गर्ने प्रोफेसरको पर्दाफास

  काठमाडौं : नेपालका प्रतिष्ठित कलेजहरुमा म्यानेजमेन्ट पढाउँदै आएका भारतीय नागरिक वि.एस. गौतम भनेर चिनिने बोधीसत्व...

  ठगी अभियोगमा जनकपुरबाट दुईजना पक्राउ

  जनकपुर : धनुषामा ठगीको अभियोगमा दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। धनुषाको जनकपुरधाम उप महानगरपालिका १ बाट...