News Portal

 • राष्ट्रपतिसँगको पराजुलीको दसैं टीकाको शैली सामाजिक संजालमा ‘भाइरल’

  १५१ पटक

  काठमाडौं : दसैंको टीकाको दिन (शुक्रबार) राष्ट्रपति कार्यालयमा लगाइएको टीकाको शैलीले सामाजिक सञ्जालमा बहस उब्जाएको छ । टीका लगाउने बेलामा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी कुर्सीमा बसेको देखिन्छ भने उनीसँग टीका लगाउने अन्य विशिष्ट नागरिकमध्ये कोही कुर्सीमा बसेर, कोही उभिएर र कोही घुँडा टेकेर टीका लगाएका तस्बिरहरु सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएका छन् ।

  त्यसरी टीका लगाउने क्रममा विभेद गरिएकोमा सामाजिक सञ्जालमा राष्ट्रपति कार्यालयको व्यवस्थापनका बारेमा प्रश्न उब्जिएको छ । सामाजिक सञ्जालमा सबैभन्दा बढी पूर्वप्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीको तस्बिरले चर्चा पाएको छ । उनले घुँडा भुइँमा धसेर राष्ट्रपतिसँग टीका लगाएका छन् ।

  उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनलाई टीका लगाउने क्रममा कुर्सीमा राखिएको छ । त्यसैगरी प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली दम्पती, उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेल दम्पती, सभामुख कृष्णबहादुर महरा दम्पती, कानुन न्याय तथा संसदीय व्यवस्था मन्त्री भानुभक्त ढकाल दम्पती, अर्थमन्त्री युवराज खतिवडा, राष्ट्रपति भण्डारीका छोरी–ज्वाइँलगायतलाई भने कुर्सीमा राखिएको तस्बिर सार्वजनिक भएको छ ।

  उता, नेकपाका सचिवालय सदस्य वामदेव गौतम दम्पती भने टीका लगाउने क्रममा उभिएका देखिन्छन् । त्यसैगरी प्रहरी महानिरीक्षक सर्वेन्द्र खनालले एउटा घुँडा टेकेर निहुरिएर राष्ट्रपतिबाट टीका लगाएका छन् ।

  सामाजिक सञ्जालमा राष्ट्रपति कार्यालयको टीकाका बारेमा धेरै चर्चा भएको विषयमा राष्ट्रपतिका प्रेस सल्लाहकार माधव शर्मासँग बाह्रखरीले जिज्ञासा राख्दा उनले आफूले पनि त्यस्तो चर्चा थाहा पाएको बताए । ‘‘म दसैंमा पोखरा गएको थिएँ । भर्खर आएर कार्यालय छिरेको छु । कसरी यस्तो भयो, हामी छलफल गर्छौं,” उनले भने ।

  उता, टीका भाइरल भएपछि पूर्व प्रधानन्यायाधीश पराजुलीले फेसबुकमा जथाभावी फोटो राखिएको भन्दै आपत्ति जनाएका छन् । ‘‘सत्यतथ्य नबुझी फेसबुकमा जथाभावी फोटाहरू विकृत तवरबाट राख्नु र कसैको उपहास गर्नु कानुनतः अपराध हुन्छ र त्यो कार्य शिष्टाचारीहरूको मर्यादा र नैतिकताले दिँदैन,’’ उनले फेसबुकमा भनेका छन् ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तपाईको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर ५ गते बुधबार, इश्वी सन् २०१८ नोभेम्बर २१ तारिख

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...

  मन्त्रीको चाकडी र घुस दिन नसक्ने भन्दै वीरका चिकित्सकले दिए राजीनामा 

  काठमाडौं : वीर अस्पतालका वरिष्ठ न्युरो सर्जन प्रा.डा. ध्रुव अधिकारीले चाकडी र घुस दिन नसक्ने...

  सशस्त्र द्धन्द्धका समयमा गाउँका विवाद मिलाउन तम्सिने प्रचण्ड आफ्ना दुई बुहारी भएको सार्वजनिक गर्न किन डराउछ्न ?

  काठमाडौं : नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ को नैतिकतामाथि प्रश्नचिन्ह खडा...

  रबि लामिछानेले गरे विद्यार्थीको अश्लिल भिडियो बनाएर ब्ल्याकमेल गर्ने प्रोफेसरको पर्दाफास

  काठमाडौं : नेपालका प्रतिष्ठित कलेजहरुमा म्यानेजमेन्ट पढाउँदै आएका भारतीय नागरिक वि.एस. गौतम भनेर चिनिने बोधीसत्व...

  ठगी अभियोगमा जनकपुरबाट दुईजना पक्राउ

  जनकपुर : धनुषामा ठगीको अभियोगमा दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। धनुषाको जनकपुरधाम उप महानगरपालिका १ बाट...