News Portal

उद्घाटन खेलमा बवियाविर्ता भेट्रन क्लब विजयी

हिमाली संचार संवाददाता
११३ पटक

रबिन्द्र बराल : मोरङको रंगेली नगरपालीका ८ दर्वेशामा बिहीबार देखी भेट्रन कप फुटवल प्रतियोगीता शुरु भएको छ । बनकोल खेल मैदानमा सम्पन्न उद्घाटन खेलमा कानेपोखरी भेट्रनलाई ३–१ गोल अन्तरले हराउदै बवियाविर्ता विजयी भएको हो ।

नेपाल तरुण दल क्षेत्र नं.२ को आयोजनामा शुरुभएको प्रतियोगिताको उद्घाटन खेलमा बवियाविर्ता भेट्रन क्लब विजयी भएको छ । निर्धारीत ६० मिनेटको खेलको पहिलो हापमा बवियाविर्ताले निकै आक्रमक खेल प्रर्दशन गर्दै खेलको १५ औं मिनेटमा बवियाविर्ताका संजय हास्दाले पहिलो गोल गर्दै टिमलाई आग्रता दिलाएका थिए ।

कानेपोखरीले खेलको दोश्रो हापको ४० औं मिनेटमा, महोवत धामी थारुले थप एक गोल गर्दै टिमलाई तिन गोलको अग्रता दिलाएका थिए । खेलको अन्तिम समयमा कानेपोखरीका कृष्ण कुमार लिम्बुले फ्री किकलाई सदुपयोग गर्दै १ गोल फर्काउन सफल भएका थिए। खेलको म्यान अफ द म्याच बवियाविर्ताका संजय हास्दा घोषित भएका थिए ।

खेलको उद्घाटन प्रमुख अतिथि रहनु भएकी दुर्गा देवी दाहाल सहित विशिष्ट अतिथि नेपाल काग्रेस महासमिती सदस्य गोपालमान सिंह राजभण्डारी, जिल्ला सचिव नागेश कोइराला, नगरसभापति जगरनाथ मण्डल, सचिव कमल सिवाकोटी, तरुणदल क्षेत्रिय सभापति हरि सिवाकोटी,
रंगेली नगरपालीका वार्ड नं.२ का वडाध्यक्ष जित नारायण खवास, वडा नं.३ का वडाध्यक्ष धनश्याम पनेरु, खेलकुद विकास समितिका जिल्ला उपाध्यक्ष गोपाल सेढाईले संयुक्त रुपमा फुटवल हस्तान्तरण गर्दै उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

प्रतियोगितामा जिल्लाका १२ टिमको सहभागीता रहेको छ । असोज ३० गते सम्पन्न हुने प्रतियोेगिताको विजेता समुहले नगद ३१ हजार र उपविजेता समुहले २१ हजार सहित शिल्ड प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने आयोजकका खेल संयोजक रविन्द्र ठकुरीले जानकारी दिए ।

हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

प्रतिकृया दिनुहोस्

कुवेतका नेपालीहरुले यसरी मनाए बडादशैँ

माधब शाही कुवेत – हिन्दुधर्मालम्बीहरुको महान चाड विजया दशमी संसार भरी मनाई रहँदा कुवेतमा पनी...

बदनाम पप्पु कन्ट्रक्सन निरन्तर पुरस्कृत, अझै ११ अर्ब बराबरको ठेक्का !

काठमाडौं : निर्माणसम्बद्ध त्यस्ता ठेकेदार भेट्न मुस्किल छ, जो राजनीतिलाई माध्यम बनाएर व्यवसाय गरिरहेका छन्...

कुवेतमा झापाकी तेजमायाको हृदयघातका कारण मृत्यु

कुवेत : कुवेतमा फेरि नेपाली महिला घरेलु कामदारको मृत्यु भएको छ । ६ बर्ष पहिला...

तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल कात्तिक ४ गते आइतबार

इश्वी सन् २०१८ अक्टोबर २१ तारिख, नेपाल संवत् ११३८ ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल मेष – चु,...

ठकुरी सहयोग संजाल युएईले यसरी मनायो बडादशै

युएई : ठकुरी सहयोग संजाल युएईले हिजो शुक्रबार अर्थात अक्टोबर १९ का दिन बिजया दशमी...