News Portal

बरिष्ठ पत्रकार महेश रिजाल पुरुस्कृत

सन्तोषकुमार गुप्ता
८० पटक

भालुवाङ,दाङ : देउखुरीको भालुवाङलाई बिगत लामो समय देखि कार्यक्षेत्र बनाएर पत्रकारिता गर्दै आइरहेका बरिष्ठ पत्रकार महेश रिजाललाई आज राप्ती गाउँपालिकाले एक कार्यक्रमका बीच उत्कृष्ट पत्रकारका रुपमा पुरुस्कृत गरेको छ ।

गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७४/०७५ मा एकदमै उत्कृष्ट पत्रकारिता गरेको भन्दै पुरुस्कृत गरिएको हो । गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७४/०७५ मा सञ्चालन गरेका योजना तथा कार्यक्रमहरुको बार्षिक समिक्षा कार्यक्रममा पत्रकार रिजाललाई पुरुस्कृत गरेको छ ।

रिजाललाई नगद दुई हजार र प्रमाण—पत्रले सम्मान गरिएको थियो । हाल पत्रकार रिजाल नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश नम्बर ५ का प्रदेश पार्षद्, प्रगतिशिल पत्रकार संघ नेपालका केन्द्रिय उपाध्यक्ष तथा दाङ जिल्ला अध्यक्ष, दाङ—देउखुरी बातावरण संरक्षण पत्रकार मञ्चका केन्द्रिय प्रबक्ताको जिम्मेवारीका रहेका छन् ।

रिजाल हाल युगबोध राष्ट्रिय दैनिकका भालुवाङ प्रतिनिधि, हाँक राष्ट्रिय साप्ताहिकका दाङ जिल्ला प्रतिनिधिका रुपमा समेत कार्यरत छन् । उनी नेपाल पत्रकार महासंघ दाङ शाखाको करिब तीन पटक जिल्ला कार्य समितिमा रहेर समेत जिम्मेवारी बहन गरिसकेका छन् । पुरुस्कृत पछि प्रतिक्रिया दिंदै पत्रकार रिजालले यो पुरुस्कारले काम गर्न थप उर्जा र हौसला मिलेको बताए ।

उनले हाम्रो मेहन्त र योगदान मात्र नभई सिंङ्गो नेपाली सञ्चारमाध्यम तथा पत्रकारको महत्वलाई गाउँपालिकाले बुझेर सम्मान गर्नु एकदमै स्वागतयोग्य कार्य भएको बताए । उनले पत्रकारहरुलाई पुरुस्कृत मात्र गरेर नभई पत्रकारिताको विकासका लागि थप बजेट बिनियोजन गर्नुपर्ने समेत धारण व्यक्त गरे । सञ्चारमाध्यम तथा पत्रकारको महत्व सबै स्थानीयतहले बुझनुपर्ने समेत बताए ।

गाउँपालिकाका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदीको अध्यक्षता एवम् गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष जगदम्बाकुमारी चौधरीको स्वागत मन्तव्यबाट शुरु भएको कार्यक्रममा, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत जगतप्रसाद भुसाल, विभिन्न वडाका वडाध्यक्षहरु, राजनितिक दलका प्रतिनिधि, संघसंस्थाका प्रतिनिधि, पत्रकार र स्थानीय नागरिकको उल्लेखनीय सहभागीता रहेको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन गाउँपालिकाका सहलेखापाल रेशमराज अधिकारीले गरेका थिए ।

हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

प्रतिकृया दिनुहोस्

कुवेतका नेपालीहरुले यसरी मनाए बडादशैँ

माधब शाही कुवेत – हिन्दुधर्मालम्बीहरुको महान चाड विजया दशमी संसार भरी मनाई रहँदा कुवेतमा पनी...

बदनाम पप्पु कन्ट्रक्सन निरन्तर पुरस्कृत, अझै ११ अर्ब बराबरको ठेक्का !

काठमाडौं : निर्माणसम्बद्ध त्यस्ता ठेकेदार भेट्न मुस्किल छ, जो राजनीतिलाई माध्यम बनाएर व्यवसाय गरिरहेका छन्...

कुवेतमा झापाकी तेजमायाको हृदयघातका कारण मृत्यु

कुवेत : कुवेतमा फेरि नेपाली महिला घरेलु कामदारको मृत्यु भएको छ । ६ बर्ष पहिला...

तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल कात्तिक ४ गते आइतबार

इश्वी सन् २०१८ अक्टोबर २१ तारिख, नेपाल संवत् ११३८ ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल मेष – चु,...

ठकुरी सहयोग संजाल युएईले यसरी मनायो बडादशै

युएई : ठकुरी सहयोग संजाल युएईले हिजो शुक्रबार अर्थात अक्टोबर १९ का दिन बिजया दशमी...