News Portal

 • डा.केसीलाई प्रधानमन्त्रीको हेर्ने नजर नै गलत !

  दिलिप बाबु सिवा
  ३१ पटक

  प्रधानमन्त्री ओलीको पहलमा वार्ता भईदिएको भए, डा.केसिले अन्शन नै किन बस्नु पर्थियो ? प्रधानमन्त्रि यति समझदार र जनताप्रेमि हुनुहुदो हो भने डा.केसीले ४ हप्ता अन्शन बसिबसि माफिया बिरुद्ध लड्नु पर्थियो र…! भोक सहने डा.केसी, काठमाण्डौ देखि जुम्ला सम्म बिद्रोहको तरंग फैलाउने डा.केसि…!

  डा.केसीको मनोवल गिराउन पटकपटक उनलाई निरुत्साहित पार्ने, हस्पताल हाता भित्रै छिरेर हातपात गर्ने, सडकमा पेस्तोल तेर्साएर शसस्त्रमा रहेको कार्यकर्ता खटाउने, उनका समर्थकलाई लाठि मुंग्रो गर्ने, दूर्गा प्रसाई, राजेन्द्र पाण्डे जस्ता चर्चित माफियाहरु देखि लिएर २/४ कौडिमा आफुलाई बेच्ने केहि सांसद, नैतिक धरातल गुमाएका बिद्यार्थि नेता भनिएका गैर बौद्धिक मान्छेहरुलाइ उनी बिरुद्ध सार्बजनिक अभिब्यक्ति दिलाउने, लगाएत उनलाई पागलसम्म साबित गराउन खोज्ने जस्ता अनेक तिक्डमबाट पार नलागेपछि प्रधानमन्त्री ओलीलाई जनताको शक्ति र डा.केसीको निष्ठा संग घुडा टेक्न बाध्य भएको हो।

  डा.केसीको अडानका कारण नैतिक दवावमा भएके बार्ता भनौ, तिनै माफिया पोस्न डा.केसीको हाडछाला सुकाउने प्रधानमन्त्री ओली, डा. केसीको कामको जसलाई दिएर त्यसकै चरित्र धुई दिने, पुजापाठको यो तरिकाले डा.केसी र उनका समर्थनमा काठमाण्डौ-जुम्ला लगाएत सिंगो देश तताउने अभियान्ताहरुको अपमान भयो ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

  फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माग पूरा नभए सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन्छौंः यादव

  किरण कुमार कर्ण जनकपुर–राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा)नेपालको अध्यक्ष मण्डलका सदस्य राजकिशोर यादवले विगतमा भएको सहमति...

  आजबाट देशभरको मेजर स्टेशनमा ‘जय भोले’, ‘छक्का पन्जा ३’ लाई सकस

  काठमाडौं –बडा दशैंको अबसर पारेर आज मंगलबारबाट चलचित्र ‘जय भोले’ प्रदर्शनमा आएको छ । प्रत्येक...

  कर्णालीमा डुंगा दुर्घटना हुँदा बेपत्ता भएका अझै भेटिएनन्

  कैलाली : सोमबार साँझ डुंगा दुर्घटनामा बेपत्ता भएकोहरुको अहिलेसम्म कुनै पत्तो लाग्न सकेको छैन । कैलालीको...

  दशैंको मुखमा किन गरे पूर्वसांसदले आत्महत्या ?

  मोरङ :  गत शनिबार मध्यराति बिरामी बोक्न गाउँतिर जाँदा एम्बुलेन्स चालकले बेलबारी नगरपालिका-२, लालभित्तीमा एउटा...

  नगरपालिकाभित्रै पत्रकार र वडा अध्यक्षबीच कुटाकुट

  नारायण खड्का : प्युठानमा एकजना पत्रकार र वडा अध्यक्षका बीचमा कार्यकक्षमै हानाहान भएको छ । कुटाकुटमा परी...