News Portal

शहिद पुर्ण स्मृति दिवसको आयोजनामा दैलेखमा भलीबल प्रतियोगीता सुरु

हिमाली संचार संवाददाता
३४० पटक

प्रविन शाही
दैलेख – दैलेखको दुल्लु नगरपालिकाको पटाङ्गीनी शहिद पुर्ण स्मृति दिवसको आयोजनामा भलीबल प्रतियोगीता सुरु भएको छ।

प्रतियोगीताको उद्यघाटन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि एंवम जिल्ला खेलकुद विकास समितीका अध्यक्ष दिपक सिजापतीले दैलेख जिल्लामा खेलकुदको बिकास भईरहेको र दुल्लुमा पनि यसको बिकासको लागी भलिबल प्रतियोगीता गरेकोमा सहिद पुर्ण स्मृति दुल्लुलाई धन्यवाद दिदै दैलेख जिल्लामा खेलकुदको विकास गर्नमा सबैको ध्यान पुर्‍याउन आवश्यक देखीने कुरा बताउनुभएको छ।

त्यस्तै कार्यक्रम प्रतिस्ठानका अध्यक्ष  रत्न बहादूर शाहीले खेलाडीको अनुसाशन नै गहना हो खेलाडीले नै आफनो ठाउँ र देशलाई चिनाउन सफल हुन सक्नु पर्छ। र ३ दिने प्रतियोगीतात्मक खेल सब्य र राम्रो तरीकाले अगाडी बढ्न आग्रह गरेका छन।

कार्यक्रममा शहीद पुर्ण बहादुर भण्डारीको १६ औं स्मृति दिवशको अबसर पारेर गरीएको आयोजनामा भण्डारीकि धर्मपत्नि, नेपाली कांग्रेस दुल्लुका सभापति टंक रिमाल, रेडीयो दुल्लु एफ.एम.का स्टेशन म्यानेजर निरक बहादुर शाही, दुल्लु नगरपालीकाका प्रशासकिय प्रमुख , लगायत राजनिती दलका प्रतिनिधीहरुको उपस्थित भएको थियो।

भलीबल खेलमा दैलेखका नारायण नगरपालीका र नौमुले गाउँपालिका बाहेक ९ वटा स्थानिय तहको सहभागीता रहेको छ। आइतबार भएको पहिलो दिनको खेलमा गुराँस गाउँपालिका, डुङ्गेश्वर गाउँपालिका, भगवतिमाई गाउँपालिका, भैरबी गाउँपालिका, महाँबु गाउँपालिका र ठाँटिकाध गाउँपालिकाले खेलेका छन्। भने पहिलो दिन भएको खेलमा गराँस गाउँपालिकालाई २ अँकले पछाडी पार्दै  डुङ्गेश्वरले जित हासिल गरेको छ।

भैरबीलाई पनि २ अँकले पछाडी पार्दै भगवतिमाई गाउँपालिको टिमले जित हासिल गरेको छ। त्यस्तै महावु गाउपालीकालाई ७ अँकले पछाडी पार्दै  ज्योति दशौँदिको दरो सट परारले गर्दा  ठाटिकाँध गाउपालीकाले स्थान ओगटन सफल भएको छ।

खेल अहिले सम्मकै सबैभन्दा उत्साहित र आकर्षक ठाटिकाँध र महावुकौ नै  देखिएको छ। यस्तै चामुण्डा बिन्द्राशैनी नगरपालिकाले आठविस नगरपालिकालाई पछि पार्दै विजयी भएको छ। असोज १४ गते आइतबार देखी सुरु भएको खेल असोज १६ गते मंगलबारसम्म चल्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ।

हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

प्रतिकृया दिनुहोस्

माल्दिभ्सका राष्ट्रपति निर्वाचन परिणाम रद्द गर्न असफल

एजेन्सी–आइतबार माल्दिभ्सको सर्वोच्च अदालतले अघिल्लो महिना भएको राष्ट्रपतीय निर्वाचनको परिणामलाई अनुमोदन गरिदिएको छ । राष्ट्रपति...

ऐतिहासिक रसुवागढीमा आजदेखि नेपालको राष्ट्रिय झण्डा

ज्ञानेन्द्र न्यौपाने  रसुवा– नेपाल–चीनबीच सिमानास्थित ऐतिहासिक रसुवागढीमा आजदेखि नेपालको राष्ट्रिय झण्डा फहराइएको छ । लाङ्टाङ...

अब एन्ड्रोइडमा गुगल एपका लागि पैसा तिर्नुपर्ने

एजेन्सी : गुगलको नयाँ निर्णय अनुसार अब एन्डोइड फोन निर्माताहरुले आफ्ना हरेक डिभाइसमा गुगल एपको प्रयोगका...

तेक्वान्दो प्रशिक्षक मकाउमा, प्रशिक्षकलाई सेमिनार तथा अपग्रेडिङ

मकाउ : नेपाल राष्ट्रीय तेक्वान्दो संघको सक्रियतामा संघका उपाध्यक्ष तथा प्रमुख प्रशिक्षक ध्रर्व बहादुर गुरूङ...

कांग्रेसले आयोजना गरेको खेलकुद कार्यक्रममा कम्युनिस्टको दादागिरी !

रुकुम : रुकुममा नेपाली कांग्रेसको भातृ संस्था लोकतान्त्रिक खेलकुद संघले गरेको खेलकुद  कार्यक्रम रोक्न सरकारले...