News Portal

 • नेत्र प्रसाद ज्ञवाली र लोकेन्द्र चन्दलाई मेलम्चीको पानि र रेलको किन यति चिन्ता ? (भिडियो सहित)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ९३८ पटक

  राजु बोहरा–काठमाडौँ । लोक भन्ने बित्तिकै समाज बुझिन्छ, समाजमा भए गरेका घटना परिघटना लाई लोक लयमा बुनेर बाहिर ल्याउनु नै लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको बिशेषता हो । तर पछिल्लो समयमा धेरै कलाकारहरु ब्यवासाहिक मुखी बनिरहँदा यी यस्ता लोक जीवनका यथार्थताहरु ओझेल परेका हुन् कि भन्ने जो कोहीलाई पनि भान हुन सक्दछ । हो यसैलाई मध्यनजर राख्दै आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकताको जगेनार्थ पल्विका डिजिटल प्रालिले एक समय साप्यक्ष्य तीज गीतलाई भर्खरै बजारमा सार्बजनिक गरेको छ । उक्त गीत स्वदेशमा रेल गुडाउने र मेलम्चीको पानि काठमाडौँ आउने बिषय संग सम्बन्धित रहेको छ ।

  राजनैतिक उथलपुथल र कुर्सि मोहमा मात्र नेताहरु लागिरहँदा बिकाश निर्माणको काम ओझेल परेको हो भन्दै बिन्ग्य प्रहार गरेर तयार पारिएको यस गीतमा सावित्री जोशी, लोकेन्द्र चन्द र नेत्र प्रसाद ज्ञवालीको सुमधुर स्वर रहेको छ । प्रतिभावान कलाकार नकुल गौतम द्वारा लय तथा शब्द सृजना भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोबाट पनि सम्बन्धित निकायलाई ध्यान आकर्षण गराएको छ ।

  भिडियोमा दमन रुपाखेती, निरु खड्का, जनक बर्तौला सरिता गौतम र सागर चौलागाईंको अभिनय देख्न सकिन्छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन भीमसेन अधिकारी (भोगटे डन) ले गरेका हुन् भने छायांकन रेशम दर्लामी र सम्पादन सरिता गौतम ले गरेकी छिन् । यो गीत नेत्र प्रसाद ज्ञवाली र लोकेन्द्र चन्दको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको हो ।

  भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

  फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  प्रत्रकार कुटाउने नविनाको दादागिरीविरुद्ध गगन थापाको कटाक्ष

  काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसका युवा नेता एवं सांसद गगन थापाले नविना लामाले देखाएको दादागिरी व्यवहारको...

  अमेरिकी विदेशमन्त्री पोम्पेओ र साउदी राजा सल्मानबिच भेटवार्ता

  एजेन्सी : अमेरिकी विदेशमन्त्री माइक पोम्पेओ साउदी लेखक एवं पत्रकार जमाल खसोग्गी बेपत्ता भएको बारेमा...

  हरेक परिवर्तन उपलब्धीमूलक नहुने : पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह

  काठमाडौं : पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले हरेक उपलब्धी परिवर्तन भएपनि हरेक परिवर्तन उपलब्धीमूलक नहुने कुरा पुष्टि हुँदै...

  दशैंमा तीन सुरक्षा निकायको राजधानीमा छुट्टाछुट्टै बस सेवा

  काठमाडौं- हिन्दू नेपालीको महत्वपूर्ण चाड दशैंको अवसरमा तीन सुरक्षा निकाय नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र सशस्त्र...

  माग पूरा नभए सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन्छौंः यादव

  किरण कुमार कर्ण जनकपुर–राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा)नेपालको अध्यक्ष मण्डलका सदस्य राजकिशोर यादवले विगतमा भएको सहमति...