गायक गणेश सिंह ठकुरी र तुलसी घर्ती मगरको आवाजमा “सिम्तालीको शिर भोटेचुली”

काठमाडौं १७, फागुन : मालती डिजिटल प्रालिको गौरवमय प्रस्तुतिमा गायक गणेश सिंह ठकुरी र केबि दर्लामी मगरको सयुक्त गीति एल्बम “सिम्तालीको शिर भोटेचुली” बोलको लोक दोहोरी गीत सांगितिक बजारमा हालै मात्र ल्याइएको छ। विशेषगरी सुर्खेतको सिम्ता क्षेत्रको रहनसहनको बारेमा तयार पारीएको उक्त गीतको शब्द केबि दर्लामी मगरले कोरेका हुन। सो गीतमा गायिका तुलसी घर्ती मगर र गायक गणेश सिंह ठकुरीकै आवाज रहेको छ भने रामु खड्काले लय भरेका छन। थमान कयालको निर्देशनमा साजन शर्मा र सुनिता सुनारले नृत्य तथा अभिनय गरेको गीतको भिडियो राजेश कुमालले क्यामेरा कैद गरेका हुन। भने अमर शाक्यको सम्पादनमा मान बहादुर मल्ल र सुरज चन्दको विशेष सहयोगमा तयार पारीएको सो गीतको म्युजिक भिडियोलाई मालती डिजिटलकै अफिसियल युटुब च्यानल मार्फत बजार व्यवस्थापन गरिएको छ। गायिका तुलसी घर्ती मगरले यो भन्दा अघि पनि सिम्ता क्षेत्रकै रहनसहनमा तयार पारीएको तपिकुमार सिंह ठकुरीद्वारा लिखित कमल सिंह ठकुरी र डम्मर मल्लको “मेरो माया कता छ कुन्नी” बोलको झ्याउरे गीतमा आवाज दिएकी … Continue reading गायक गणेश सिंह ठकुरी र तुलसी घर्ती मगरको आवाजमा “सिम्तालीको शिर भोटेचुली”